این مقاله از وبسایت اینترنتی چیدانه برداشته شده است. شما نیز می‌توانید برای خواندن کامل مقاله به لینکی که در زیر گذاشته‌ایم بروید.

به نقل از وبسایت چیدانه: می‌ توان حدس زد که شما نیز موقع خرید مبلمان منزلتان، تنوع فراوانی از قطعات پارچه‌ ای با طرح، ابعاد متفاوت دیده‌ اید که امروزه با نام پوف و یا پاف رایج شده است؛ اما پوف یا پاف؟ درواقع پوف ظاهری شبیه به کوسن دارد که در ابعادی بزرگ‌ تر و قالبی‌ تر ساخت که نوعی مبل به‌ حساب می‌ آید، ولی در ارتفاعی کوتاه‌ تر. درنهایت می‌ توان گفت كه پوف چهارپایه‌ ای است که تمام بدنه آن را پارچه پوشش می‌ دهد و پاف مبلی چارچوبی و گاهي با پایه‌ های از جنسی متفاوت. سؤال دیگری که پیش می‌ آید، کاربرد این وسیله است. در اصل پوف از فرهنگ غرب برای قرار دادن پا زمانی که روی مبل نشسته‌ اند، آمده است که امروزه می‌ توان کاربردهای دیگری نيز برای آن در نظر گرفت. در ادامه می‌ توانید طراحی‌ های جذابی از این پوف و پاف‌ها را ببینید.

فروشگاه اینترنتی کالکشن


طراحان و هنرمندان خلاق همیشه در صحنه هستند. پیشنهاد می‌ کنم اگر برای دکوراسیون فانتزی و یا سنتی خود به پاف‌ های جذاب و رنگی هستید و در بازار طرحی خاص پیدا نمی‌ کنید کارتان را به طراحان بسپارید. در ضمن یکی از مزایای کار سفارشی ساخت در ابعاد دلخواه و مناسب دکوراسیون شما است.

سبک مدرن یکی از سبک‌ های رایج در عصر حاضر است که طرفداران زیادی پیرو آن هستند، پس اگر مدرن‌ پسند هستید و به دنبال پوف مناسب می‌ گردید به نکاتی از قبیل خطوط در حجم‌ های به‌ کاررفته و رنگ‌های ساده که مکمل دکوراسیون منزلتان باشد توجه ویژه داشته باشید.


از اینکه این مقاله را خوانده‌اید بسیار متشکریم.


منبع: چیدانه