این مقاله از وبسایت اینترنتی iHome برداشته شده است. برای مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل این یادداشت به لینکی که در آخر این مطلب گذاشته‌ایم کلیک کنید.

به نقل از وبسایت اینترنتی iHome: یکی از ساده ترین و البته پر کاربردترین لوازمی که می تواند به فضای سرویس بهداشتی شما نظم ببخشد، روشویی های کابینت دار است. این نوع از روشویی ها معمولا فضاهای عمودی شما را اشغال می کنند بنابراین برای دکوراسیون سرویس بهداشتی های کوچک بسیار کارآمد هستند.

به خاطر داشته باشید که با توجه به مرطوب بودن محیط حمام و سرویس بهداشتی در هنگام خرید حتما به ضد زنگ بودن و یا ضد آب بودن آن حتما توجه کنید. مطلب قیمت روشویی سرویس بهداشتی، کاملترین جدول نرخ بازار اینجاست! شما را با انواع روشویی موجود در بازار و قیمت آن ها آشنا خواهد کرد.

طراحی سرویس بهداشتی کوچک

طاقچه ها و یا فرورفتگی ها نوع دیگری از طراحی های هوشمندانه و کارآمد برای فضای حمام و سرویس بهداشتی محسوب می شوند. اگر در فرآیند بازسازی و تغییر دکوراسیون این فضا هستید حتما نورپردازی مناسب را برای این عنصر در نظر بگیرید تا در کنار نظم دهی، زیبایی فضای سرویس بهداشتی تان دو چندان شود.

لوازم پیرایشی مثل سشوار، اتو مو ، ریش تراش و … معمولا بسیار جا گیر است و عمدتا در همین فضا از آن ها استفاده می شود، پس بهتر است برای آن فضایی مشخص را در بگیرید. بهترین گزینه برای این منظور در  طراحی سرویس بهداشتی کوچک استفاده از کابینت های ثانویه است. این کابینت ها می توانند در انواع مختلف پلاستیکی و یا حتی کمد های کوچک در کنار روشویی شما باشد و به سادگی به لوازم و وسایل شما نظم ببخشد.

با استفاده از جعبه های تقسیم کننده ی کشو و کابینت می توانید فضای موجود را به سادگی مدیریت کنید. این جعبه ها در اشکال و جنس های مختلف ر بازار موجود هستند، پس می توانید با کمترین هزینه این نظم دهده ها را برای خودتان تهیه کنید و با نظم دهی فضای موجود کمد و کابینت سرویس بهداشتی تان را دو برابر کنید.

منبع: iHome