تزیین سرویس بهداشتی کوچک شاید در ابتدا کار چندان سخت و مهمی بنظر نیاید اما همینکه کار را شروع می کنید متوجه می شوید بدون در نظر گرفتن برخی نکات مهم، به هیچ وجه سرویس بهداشتی منزلتان زیبا و کاربردی نخواهد شد. در مطالب پیشین پیرامون وسایل مناسب برای حمام و سرویس بهداشتی کوچک پرداختم از جمله استفاده از مدل های روشویی کابینت دار شناور که به دیوار وصل می شوند یا نصب مدل های جدید کاغذ دیواری مناسب فضاهای کوچک. اما در این مطلب می خواهم به معرفی رنگ های جدید و مناسب برای تزیین دستشویی های کوچک بپردازم که رنگ سفید بعنوان تم اصلی را کنار گذاشته اند.


همه می دانیم که سفید انتخابی کلاسیک و بسیار پرطرفدار برای تزیین سرویس بهداشتی کوچک و همینطور حمام های نقلی است. اما برای خیلی ها سفید رنگی است که دیگر از مد افتاده و حسابی نگاه ها را بی احساس کرده. خوب اگر شما هم جزء این گروه هستید باید بگویم به جای خوبی وارد شده اید چرا که در اینجا خبری از دکوراسیون هایی تماما سفید نیست. برای آشنایی بیشتر لطفا تا پایان مطلب همراه سایت اتاق باشید.


اولین رنگ برای جایگزینی رنگ سفید، رنگ زرد است. وقتی قدم به فضایی زرد رنگ می گذارید سخت می شود احساس شادی و خوشحالی نکرد. زرد را می شود با رنگ های زیادی ترکیب کرد یا اینکه آنرا به صورت تک رنگ در حمام و دستشویی بکار برد. در حقیقت رنگ زرد بقدری روشن است که استفاده از آنها در محیط های کوچک، فضا را مرتب، جادار و همینطور هدفمند نشان می دهد. البته ترکیب رنگ سفید و زرد به صورت راه راه می تواند تعادل عالی در فضای سرویس بهداشتی منزلتان ایجاد کند.


تزیین-سرویس-بهداشتی-کوچک (1)


منبع: اتاق